Новости

Академик Вернадский полярная станция "Пингвины" .

Академик Вернадский полярная станция "Пингвины" .

Теперь про Международную академию банного...

Далее...
16-18 сентября 2016 г. Открытый Чемпионат по спортивному парению

Федерация спортивного парения Украины 16-18 сентября 2016 года проводит Открытый Чемпионат...


Далее...

Прес-конференція УНІАН

Міжнародна федерація спортивного паріння була створена за ініціативою Міжнародної академії банного мистецтва, Асоціації банного бізнесу України і відомих російських і українських активістів банного руху. 


Основною метою створення Міжнародної федерації спортивного паріння є створення одного з найважливіших напрямів популяризації невичерпних лікувально-оздоровчих і омолоджуючих можливостей ширяння в російській лазні – нового вигляду спорту – спортивного паріння. 

До теперішнього часу кращі фахівці в області паріння визначалися на всіляких фестивалях і змаганнях, які кожного разу по новому називалися і по-різному оцінювалися жюрі або суддями. Жодне із змагань з банної майстерності не мало офіційного статусу. Тим більше, паріння в російській лазні не визнане видом спорту ні в одній країні світу. 

Створення Міжнародної федерації спортивного паріння створило умови для організації національних федерацій, а також територіальних представництв на правах регіональних відділень у всіх країнах, в яких культивується банний рух. Національні федерації спортивного паріння можуть звертатися у відповідні органи виконавчої влади своєї країни з клопотанням про офіційне визнання спортивного пареіня видом спорту в даній конкретній країні, мотивуючи своє звернення наявністю єдиних правил проведення змагань зі спортивного паріння всіх рівнів, регулярним проведенням міжнародних чемпіонатів і кубків на яких національна федерація представляє свою країну.

Створення центрів підготовки спортсменів неминуче сприятиме зростанню професійної майстерності всього банного персоналу, підвищенню рівня пошани до професії майстра банно-оздоровчих процедур, недопущенню до роботи банщика непідготовлених теоретично і практично людей, підвищенню загального рівня культури паріння і ефективності віничних процедур в парній. 

Все це приведе до підвищення загального рівня обслуговування в банних комплексах і сприятиме відродженню лікувально-профілактичних традицій, закладених в основі російської лазні.

З метою розвитку і популяризації банного руху в країнах Європи, пропаганди здорового способу життя серед населення, підвищення майстерності і виявлення обдарованих спортсменів Міжнародна громадська організація «Міжнародна Федерація спортивного паріння» організовує змагання на Кубок Європи 2012 зі спортивного паріння, які відбудуться з 11 по 13 вересня 2012 року в м. Буча Київської області.

У змаганнях візьмуть участь представники провідних банних клубів України, Росії і інших країн Європи, які продемонструють техніку паріння, майстерність володіння різними прийомами віничного масажу, а також інші оригінальні методики оздоровчої дії на організм людини.
Мета проведення змагань: 
- відродження і всесвітня популяризація культури паріння в російській лазні; 
- визначити кращого банщика (парильника) – майстра банно-оздоровчих процедур Європи; 
- обмінятися досвідом і майстерністю між представниками банних шкіл Європи.

Суддівську колегію змагань представлятимуть передові банні школи і кращі парильники Росії, України, Білорусії, Прибалтики. 

Материал взят из сайта photo.unian.net

Фотозвіт пресконференції УНІАН

gallery1   
gallery2   
gallery3   
gallery4   
gallery5   
gallery6   
gallery7   
gallery8   
gallery9   
gallery10   
gallery11   
gallery12   
gallery13   
gallery14   
gallery15   
gallery16   
gallery17   
gallery18   
gallery19   
gallery20   
gallery21   
gallery22   
gallery23   
gallery24